: 268971
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
powiat milicki
27.02.2015 r.

Zatrzymany za handel amfetaminą

Miliccy policjanci w wyniku intensywnych czynności operacyjno – procesowych zatrzymali mężczyznę, który sprzedawał innym osobom amfetaminę. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli prawie 20 gram tego narkotyku i elektroniczną wagę służącą do dzielenia porcji amfetaminy. Dealerowi grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policjanci zatrzymali także dwóch innych mężczyzn nielegalnie posiadających amfetaminę i marihuanę.

więcej »»
gmina Krośnice
26.02.2015 r.

Zatrzymani włamywacze ukradli piły i kosy spalinowe

Miliccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie włamania do metalowego kontenera na terenie prywatnej działki rekreacyjnej. Włamywacze ukradli piły spalinowe, kosy spalinowe do koszenia trawy i inny sprzęt ogrodniczy i elektronarzędzia o łącznej wartości prawie 5 tys. zł. Policjanci odzyskali już skradzione mienie.

więcej »»
gmina Krośnice
23.02.2015 r.

Pijani rodzice „opiekowali się” czworgiem dzieci

Miliccy policjanci niestety zanotowali kolejny już przypadek, w którym małe dzieci były pod „opieką” pijanych rodziców lub krewnych. Tym razem policjanci interweniowali w gminie Krośnice, gdzie mocno pijani oboje rodzice zajmowali się czwórką dzieci. Na szczęście dzieciom nic się nie stało a do czasu wytrzeźwienia nieodpowiedzialnych rodziców dziećmi zaopiekowała się ich ciocia z wujkiem.

więcej »»
KPP w Miliczu
luty 2015 r.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

W dniach 23 – 28 lutego 2015 roku po raz kolejny obchodzony jest w Polsce „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. W organizację obchodów, w której wiodącą rolę odgrywa Ministerstwo Sprawiedliwości, aktywnie włączyły się: Prokuratura Generalna, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Straż Graniczna, Krajowa Rada Kuratorów, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Rada Radców Prawnych, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna oraz Policja. W ramach akcji w jednostkach Policji zorganizowane są dyżury policjantów, w czasie których osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

więcej »»
gmina Krośnice
17.02.2015 r.

Zatrzymani włamywacze odpowiedzą za kradzież elektronarzędzi

Miliccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie włamania do garażu. Złodzieje z garażu ukradli sprzęt ogrodniczy i elektronarzędzia, które następnie sprzedali w lombardzie. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu