: 283806
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Milicz
29.06.2015 r.

Burmistrz Milicza podarował policjantom testery narkotykowe

Komenda Powiatowa Policji w Miliczu otrzymała wyjątkowy „prezent”. Jest to kilkadziesiąt nowoczesnych testerów do wykrywania narkotyków. Testery zakupione ze środków gminy Milicz przekazał policjantom Burmistrz Piotr Lech.

więcej »»
gmina Krośnice
29.06.2015 r.

Wypadek drogowy w Czarnogoździcach

Trzy kobiety zostały ranne w wypadku drogowym w podmilickich Czarnogoździcach. Kierująca Oplem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na lewy pas jezdni doprowadzając do czołowego zdarzenia z jadącym z przeciwka Audi.

więcej »»
powiat milicki
lato 2015 r.

"BEZPIECZNE WAKACJE 2015"

Wakacje jest to okres, w którym część dzieci wyjedzie na wypoczynek poza miasto: na obozy, kolonie bądź do rodziny. Jednak większość pozostanie w domach. Jest to czas kiedy najmłodsi narażeni są na typowe dla okresu wakacyjnego niebezpieczeństwa. Czy się urzeczywistnią, zależy w dużej mierze od naszej ostrożności i rozwagi. Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek przedstawiamy kilka porad, których stosowanie może ochronić Państwa dzieci przed niebezpieczeństwem.

więcej »»
gmina Milicz
23.06.2015 r.

Zgłosił napad rabunkowy, … którego nie było

Poważnie konsekwencje prawne czekają mężczyznę, który powiadomił Policję o – jak się później okazało – fikcyjnym napadzie rabunkowym. Mężczyzna wcześniej stracił pieniądze grając na tzw. automatach zręcznościowych, a wymyślając historyjkę o napadzie i kradzieży pieniędzy, próbował desperacko szukać usprawiedliwienia przed swoją żoną.

więcej »»
powiat milicki
22.06.2015 r.

Kolejni dwaj piraci drogowi na trzy miesiące stracili prawo jazdy

Kolejni dwaj piraci drogowi stracili na trzy miesiące swoje prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości jazdy w terenie zabudowanym. To niestety następni nieodpowiedzialni kierowcy, którym zatrzymano prawo jazdy po wprowadzeniu nowych przepisów ruchu drogowego znacznie zaostrzających restrykcje wobec sprawców poważnych wykroczeń drogowych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu