: 279863
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Milicz
28.05.2015 r.

Kradł pieniądze w sklepach prosząc o nalanie wody do wiadra

Miliccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w kwietniu ukradł pieniądze w jednej z miejscowych aptek i w sklepie monopolowym. Złodziej wszedł do apteki oraz do sklepu, gdy nie było innych klientów i prosząc ekspedientki o wodę do rzekomo uszkodzonego samochodu, wykorzystywał chwilową nieuwagę pokrzywdzonych kradnąc pieniądze ze kas fiskalnych. Łącznie wielokrotnie już karany recydywista ukradł ponad 1300 złotych. Niewykluczone jednak, że podobnych kradzieży może mieć na swoim koncie znacznie więcej. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

więcej »»
Wrocław / Milicz
28.05.2015 r.

Centralne obchody „OGÓLNOPLSKIEGO GŁOSU PROFILAKTYKI” w województwie dolnośląskim – 1 czerwca 2015 r. - wrocławska Wyspa Słodowa

Moda na życie bez uzależnień – życie bez narkotyków, alkoholu, bez przemocy. Takim przesłaniem rozpocznie się 1 czerwca 2015 r. na Dolnym Śląsku, tak jak w całym kraju, akcja pod hasłem ”Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Głównym punktem programu akcji, realizowanym wszędzie w tym samym czasie i w tej samej formie, jest gest bicia serca (ZRYW WOLNYCH SERC) wykonywany o godz. 14.00, przez 60 sekund – jednocześnie przez wszystkich uczestników, w całej Polsce.

więcej »»
gmina Cieszków
25.05.2015 r.

W terenie zabudowanym jechał o 111 kilometrów za szybko


Policjanci z milickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który jadąc motocyklem krajową 15, przekroczył dozwoloną prędkość o 111 km/h. Kierujący w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 161 km/h ignorując jeszcze sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało, jednoślad nie posiadał także obowiązkowego ubezpieczenia. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego przez nieodpowiedzialnego kierowcę funkcjonariusze skierowali sprawę o ukaranie do sądu. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.

więcej »»
gmina Cieszków
25.05.2015 r.

Jechał w terenie zabudowanym 137 km/h – na 3 miesiące stracił prawo jazdy

Już po kilku dniach obowiązywania nowych przepisów ruchu drogowego znacznie zaostrzających restrykcje wobec sprawców poważnych wykroczeń drogowych, miliccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o ponad 50 km/h. Pirat drogowy na 3 miesiące pożegnał się z prawem jazdy, grozi mu także wysoka kara grzywny.

więcej »»
gmina Milicz
19.05.2015 r.

Pijany kierowca uderzył w zaparkowanego TIRa

Niestety po raz kolejny w ostatnim czasie na drogach powiatu milickiego doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy samochodu osobowego. Tym razem pijany kierowca BMW spowodował wypadek, gdzie ranny został jadący z nim pasażer.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu