: 307224
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Gmina Milicz
23.11.2015r.

Mieszkaniec powiatu milickiego zatrzymany w związku z zabójstwem swojej matki – poszukiwany wpadł we Wrocławiu, w pobliżu dworca kolejowego.

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozić może młodemu mężczyźnie, zatrzymanemu przez dolnośląskich policjantów, a podejrzanemu o zabójstwo swojej matki na terenie powiatu milickiego. Zatrzymany wpadł w ręce policjantów w okolicach dworca kolejowego we Wrocławiu. Do zatrzymania doszło dzięki prowadzonym działaniom poszukiwawczym i współpracy funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu i służby dyżurnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

więcej »»
Milicz
17.11.2015 r.

Motorowerzysta potracony na ul. Krotoszyńskiej

Drugi czwartkowy wypadek drogowy miał miejsce tym razem na ul. Krotoszyńskiej w Miliczu. W wyniku potrącenia motorowerzysty jadące nim dwie osoby zostały ranne.

więcej »»
gmina Milicz
17.11.2015 r.

Pieszy ranny na drodze nieopodal Piotrkosic

46-letni mężczyzna został ranny w wyniku potracenia przez kierującą samochodem nieopodal Piotrkosic. Ranny pieszy był pod wpływem alkoholu i po zmroku poza terenem zabudowanym nie korzystał z obowiązkowych elementów odblaskowych. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

więcej »»
Wrocław
12.11.2015 r.

Prezydent RP odznaczył milickich policjantów

Tegoroczne Święto Niepodległości było m.in. okazją do wręczenia medali i odznaczeń państwowych wyróżniającym się funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Miliczu. Tego dnia swoje święto obchodzili też pracownicy cywilni, gdyż 11 listopada jest Dniem Służby Cywilnej.

więcej »»
gmina Cieszków
10.11.2015 r.

Zderzenie trzech samochodów niedaleko Cieszkowa

Aż trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych niedaleko Cieszkowa. To kolejny w ostatnich kilku dniach niebezpieczny wypadek na drogach powiatu milickiego. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu