: 264293
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Kraj
26.01.2015 rok

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

więcej »»
powiat milicki
styczeń 2015 r.

BEZPIECZNE FERIE 2015

W okresie ferii zimowych miliccy policjanci prowadzą działania prewencyjne kryptonim „BEZPIECZNE FERIE 2015”, których głównym celem jest zapewnienie naszym milusińskim bezpiecznego wypoczynku. Szczególne znaczenie w tym okresie ma m.in. bezpieczeństwo przewozu dzieci i młodzieży na zimowiska.

więcej »»
Milicz
16.01.2015 r.

Wywołał fałszywy alarm bombowy w milickim szpitalu

37-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany po tym, jak telefonicznie wywołał alarm bombowy w milickim szpitalu. Na szczęście bomby w szpitalu nie było, ale policjanci bardzo poważnie potraktowali telefoniczną informację o planowanym wybuchu i już po kilku godzinach zatrzymali sprawcę. Podejrzanemu grozi teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Cieszków
13.01.2015 r.

Mercedesem wjechał pod koła TIRa

Trzy osoby – pasażerowie osobowego Mercedesa – zostały ranne w wypadku drogowym w Cieszkowie. Kierowca Mercedesa nie zatrzymał się przy znaku STOP i wyjechał na główną drogę uderzając w bok TIRa.

więcej »»
gmina Krośnice
08.01.2015 r.

Czołowe zderzenie dwóch samochodów

Prawdopodobnie zbyt szybka jazda samochodem była przyczyną zdarzenia drogowego nieopodal Starej Huty, w której poważnie uszkodzone zostały dwa auta osobowe. Niegroźnie ranni uczestniczy zdarzenia jeszcze tego samego dnia opuścili szpital.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu