: 246825
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
powiat milicki
22.08.2014 r.

Rusza policyjna akcja „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Jak co roku w pierwszych dniach września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” będą nadzorować drogi dojścia do szkół i przedszkoli w miejscach najbardziej niebezpiecznych. Aktualnie policjanci dokonują oceny oznakowania terenu przy placówkach oświatowych. Wiele jednak zależy od samych rodziców, którzy powinni nauczyć swoje dziecko bezpiecznego poruszania się w warunkach ruchu drogowego.

więcej »»
Polska
28.08.2014r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych.

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.więcej »»
Polska
28.08.2014r.

Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»
Powiat milicki
28.08.2014r.

Komunikat Policji

Uwaga na oszustów podających się za członków rodziny!!!


więcej »»
Milicz
28.08.2014r.

Zatrzymany za kradzież rowerów

Dzięki wzorowej i obywatelskiej postawie mieszkanki Milicza policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży 2 dwóch rowerów spod sklepu Dino w Miliczu. Rowery powróciły do właścicieli, a sprawca kradzieży odpowie za swój czyn przed sądem, gdzie grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu