: 273348
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
gmina Cieszków
31.03.2015 r.

Kierując BMW uderzył w przydrożne drzewo

Kierowca osobowego BMW został niegroźnie ranny w wyniku zdarzenia drogowego niedaleko Rakłowice. Rozpędzone auto zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Oprócz kierowcy nikt inny nie ucierpiał.

więcej »»
gmina Krośnice
27.03.2015 r.

Kierowca zatrzymany z narkotykami

Kolejny już w ostatnich dniach młody mężczyzna został zatrzymany przez milickich policjantów w związku z posiadaniem przy sobie narkotyków. Mężczyzna prawdopodobnie poniesie też konsekwencje prawne kierowania samochodem będąc pod wpływem narkotyków.

więcej »»
powiat milicki
27.03.2015 r.

Policyjna akcja „TRZEŹWOŚĆ” na drogach powiatu milickiego

W związku ze stałym wzrostem zatrzymywania osób, które prowadziły pojazd mechaniczny w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, Policja cyklicznie przeprowadza akcje zakrojone na zwalczanie tego typu przestępczości. Każdy, kto siada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków, jest potencjalnym sprawcą wypadku, a co za tym idzie stanowi zagrożenie dla życia, zdrowia lub mienia wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku z tym, niezbędne są stałe działania Policji zmierzające do ograniczenia tego negatywnego zjawiska!

więcej »»
gmina Milicz
27.03.2015 r.

Zatrzymany złodziej ukradł dwa telefony komórkowe

Miliccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej ukradł w Sułowie dwa telefony komórkowe. Złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego i „skubnął” mu telefony z otwartego samochodu. Policjanci odzyskali jeden ze skradzionych telefonów.

więcej »»
Milicz
26.03.2015 r.

„Dzień Przedsiębiorczości” w milickiej komendzie Policji

Środa 25 marca 2015 roku w całej Polsce poświęcona była m.in. na organizację „Dnia Przedsiębiorczości”. Organizatorem akcji była Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości a honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Akcja zorganizowana już po raz 12 miała na celu sprzyjanie podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. W tym dniu uczniowie miejscowych szkół średnich mieli możliwość zapoznania się z miejscem pracy milickich policjantów, zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie policjanta, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach, czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania zawodu policjanta.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu