: 275901
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Kraj
23.04.2015 r.

„Nie [przy]dzwoń za kierownicą”

Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

więcej »»
Kraj
23.04.2015 r.

Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca

Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca - Jerzego Giełdona. Dziecko zostało w piątek rano zabrane z ulicy przez swojego ojca. Sąd 17 kwietnia zadecydował, iż chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy ma przebywać z matką. W związku ze zgłoszeniem została powołana specjalna grupa policjantów z Lęborka, która prowadzi tę sprawę.

więcej »»
gmina Cieszków
21.04.2015 r.

Miliccy policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową – 3 osoby zatrzymane

Trzech młodych mężczyzn usłyszało zarzuty paserstwa w związku z przyjęciem i ukryciem kradzionego samochodu osobowego marki Hyundai wartego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dwuletni samochód skradziony kilka dni wcześniej we Wrocławiu został rozebrany i pocięty na części na terenie jednej z posesji w pobliżu Milicza. Oprócz doszczętnie pociętego Hyundaia policjanci na posesji zatrzymanych mężczyzn znaleźli części od innych – także prawdopodobnie skradzionych – luksusowych samochodów.

więcej »»
Milicz
21.04.2015 r.

W centrum Milicza usiłował dokonać na kobiecie rozboju

19-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu po tym, jak kilka minut wcześniej na jednej z ulic w pobliżu milickiego Rynku próbował wyrwać spacerującej kobiecie jej torebkę. Mimo, że napadnięta została uderzona pięścią w głowę, nie oddała torebki skutecznie broniąc się przed napastnikiem, którego spłoszyli świadkowie napadu. Podejrzanemu grozi za to do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
gmina Milicz
15.04.2015 r.

Kolejna „trafiona” policyjna kontrola drogowa

Dzięki czujności i doświadczeniu policjantów kolejna rutynowa nocna kontrola drogowa okazała się „trafiona” – zatrzymany został kierowca, który nie miał prawa jazdy a pasażer kontrolowanego samochodu posiadał przy sobie amfetaminę.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu