: 248435
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
KPP w Miliczu
16.09.2014 r.

Miliccy policjanci mistrzami Dolnego Śląska w strzelaniu z broni palnej

Aż cztery cenne trofea zdobyli miliccy policjanci w IV Mistrzostwach Strzeleckich Policjantów województwa dolnośląskiego zorganizowanych jak co roku w Jaworze. W zawodach objętych patronatem honorowym m.in. przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu wystartowało 117 zawodników z 39 drużyn, w tym także policjanci z Niemiec.

więcej »»
Milicz
15.09.2014 r.

Zatrzymany za posiadanie amfetaminy

29-letni mieszkaniec Rawicza został zatrzymany przez policjantów w związku z popełnieniem przestępstwa narkotykowego. Mężczyzna miał przy sobie „działkę” amfetaminy.

więcej »»
gmina Milicz
15.09.2014 r.

Na łuku drogi wyprzedzał TIRa

Brawura, brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i lekceważenie przepisów kodeksu drogowego to przyczyny niebezpiecznego zdarzenia drogowego w Miłochowicach. Kierowca Opla nie mając prawa jazdy na łuku drogi wyprzedzał ciężarowego TIRa doprowadzając do czołowego zdarzenia z busem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Ranny sprawca trafił do szpitala.

więcej »»
KPP w Miliczu
08.09.2014 r.

Milicki policjant wygrał prestiżowe zawody wędkarskie we Wrocławiu

Kolejny sukces odniósł milicki policjant młodszy aspirant Tomasz Wojtyczka, który już po raz drugi został Mistrzem Policji Dolnego Śląska w wędkarstwie spławikowym. Zawody odbyły się minionej niedzieli na Odrze we Wrocławiu.

więcej »»
gmina Milicz
08.09.2014 r.

Mercedesem wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w Opla

Chwila nieuwagi i brak ostrożności to prawdopodobnie przyczyny wypadku drogowego zaistniałego nieopodal Miłosławic. Kierowca Mercedesa wyjeżdżając z drogi gruntowej zajechał drogę kierowcy Opla doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Ranne zostały cztery osoby.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu