: 256649
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Krośnice
25.11.2014 r.

Grozi im dożywocie za usiłowanie zabójstwa swojego sąsiada

Dwaj mieszkańcy Krośnic zostali na trzy miesiące tymczasowo aresztowani jako podejrzani o usiłowanie zabójstwa swojego sąsiada. Mężczyźni prawdopodobnie siekierą i przedmiotem przypominającym tasak zadali swojej ofierze kilka ciosów – na szczęście pokrzywdzony żyje, ale w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Podejrzanym grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

więcej »»
Kraj
20.11.2014 r.

Nie daj się nabrać, sprawdź, zanim podpiszesz!!!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
Wrocław
10.11.2014 r.

Medal dla policjanta i wyróżnienia dla pań z KPP w Miliczu

Tegoroczne Święto Niepodległości było m.in. okazją do wręczenia medali i odznaczeń państwowych wyróżniającym się funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Miliczu. Tego dnia swoje święto obchodzili też pracownicy cywilni, gdyż 11 listopada jest Dniem Służby Cywilnej.

więcej »»
Bukowice gm. Krośnice
10.11.2014 r.

Śmiertelnie potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku, bo był pijany

49-letni kierowca będąc w stanie nietrzeźwości śmiertelnie potrącił kobietę idącą poboczem drogi, po czym uciekł z miejsca wypadku. Już po trzech godzinach od wypadku mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i osadzony w celi aresztu. W jego organizmie było ponad 2,6 promila alkoholu. Kierowca na trzy miesiące został tymczasowo aresztowany.

więcej »»
Milicz
31.10.2014 r.

„Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu milickiego” – to tytuł debaty społecznej przeprowadzonej przez milickich policjantów

Miliccy policjanci spotkali się z mieszkańcami i przedstawicielami lokalnych władz samorządowych w celu wspólnego omówienia problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Debata społeczna pod tytułem „Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu milickiego” była okazją do zaprezentowania osobom zainteresowanym ogromu działań podejmowanych w tym celu przez milickich policjantów, a także miejscem do wymiany poglądów na tak ważny temat, jakim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu