: 292204
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
powiat milicki
wrzesień 2015 r.

Ruszyła policyjna akcja „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Jak co roku w pierwszych dniach września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” będą nadzorować drogi dojścia do szkół i przedszkoli w miejscach najbardziej niebezpiecznych. Aktualnie policjanci dokonują oceny oznakowania terenu przy placówkach oświatowych. Wiele jednak zależy od samych rodziców, którzy powinni nauczyć swoje dziecko bezpiecznego poruszania się w warunkach ruchu drogowego.

więcej »»
gmina Milicz
28.08.2015 r.

Złodziej piły spalinowej zatrzymany tuż po kradzieży

Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mężczyzna pod zarzutem kradzieży piły spalinowej o wartości 3 tys. złotych. Mężczyznę kilka minut po dokonaniu kradzieży ujął pokrzywdzony, który ruszył w jego pościg zaraz po stwierdzeniu braku piły.

więcej »»
gmina Milicz
26.08.2015 r.

Policjanci zlikwidowali nielegalną plantację, zabezpieczono blisko dwa kilogramy marihuany i ponad 100 krzewów konopi indyjskich

Miliccy policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich na terenie jednej z posesji w Sułowie. Policjanci zatrzymali właściciela dużej nielegalnej plantacji oraz zabezpieczyli ponad 100 krzewów konopi indyjskich i susz tej rośliny, z którego można było pozyskać kilka tysięcy porcji marihuany. To największa od kilkunastu miesięcy nielegalna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana przez milickich policjantów.

więcej »»
Kraj
4.08.2015r.


"Dopalacze kradną życie" - konkurs na działania informacyjno - edukacyjne

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

więcej »»
Gmina Milicz
21.08.2015r.

Groźny wypadek na "skoroszowskiej"

Do groźnego wypadku drogowego doszło na drodze krajowej nr 15, na odcinku znanym miliczanom jako „prosta skoroszowska”. Z nieznanych dotąd przyczyn osobowy Renault Megane zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bok ciężarowego Volvo. Kierowca osobówki z poważnymi obrażeniami trafił do trzebnickiego szpitala.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu