: 243919
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Milicz
23.07.2014 r.

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI 95 ROCZNICY POWSTANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ

W samo południe we wtorek 22 lipca 2014 roku w Sali Koncertowej Ośrodka Kultury w Miliczu w związku z nadchodzącym Świętem Policji odbyła się uroczysta akademia z okazji 95 rocznicy powstania Policji Państwowej.

więcej »»
gmina Milicz
23.07.2014 r.

Pijana matka „opiekowała się” swoimi dziećmi

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 36-letnia kobieta, która „opiekowała się” swoimi dwoma synami. Na szczęście dzieciom nic się nie stało a do czasu wytrzeźwienia mamy chłopcami zaopiekowała się ich ciocia.

więcej »»
gmina Milicz
21.07.2014 r.

Jechał samochodem wbrew zakazowi sądowemu mając w organizmie 2,8 promila alkoholu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem osobowym mając w organizmie aż 2,8 promila alkoholu, a ponadto złamał sądowy zakaz kierowania wszelkimi rodzajami samochodów. Teraz nieodpowiedzialnego kierowcę czekają o wiele dotkliwsze niż poprzednio konsekwencje prawne popełnionego przestępstwa.

więcej »»
Milicz
17.07.2014 r.

Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych tuż obok miejscowego Urzędu Miejskiego. Ranna została przewieziona na obserwację lekarską do wrocławskiego szpitala. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

więcej »»
powiat milicki
lipiec / sierpień 2014 r.

"BEZPIECZNE WAKACJE 2014"

Wakacje jest to okres, w którym część dzieci wyjedzie na wypoczynek poza miasto: na obozy, kolonie bądź do rodziny. Jednak większość pozostanie w domach. Jest to czas kiedy najmłodsi narażeni są na typowe dla okresu wakacyjnego niebezpieczeństwa. Czy się urzeczywistnią, zależy w dużej mierze od naszej ostrożności i rozwagi. Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek przedstawiamy kilka porad, których stosowanie może ochronić Państwa dzieci przed niebezpieczeństwem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu