: 298285
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
gmina Milicz
13.10.2015 r.

TIR-em uderzył w tył osobowego Fiata

Miliccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z Lasowic z udziałem łotewskiego kierowca TIR-a i kierującej Fiatem Punto, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

więcej »»
gmina Milicz
12.10.2015 r.

Pięć rannych osób w wypadku drogowym na drodze Milicz – Sułów

Aż pięć osób zostało rannych w nocnym wypadku drogowym na drodze pomiędzy Miliczem a Sułowem. Kierująca Fordem prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo przejazdu i wjechała wprost pod koła BMW jadącego główną drogą.

więcej »»
Milicz
12.10.2015 r.

Zatrzymany wandal bez powodu wybił dużą szybę sklepową

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który będąc pod wpływem alkoholu wybił szybę wystawową w jednej z milickich cukierni. Pijanego wandala zauważył policjant wracający ze służby – chwilę później mężczyzna został zatrzymany. Właścicielka cukierni wyceniła wartość wyrządzonej szkody na kwotę tysiąca złotych. Razem z wandalem zatrzymany został jego kompan, który był poszukiwany przez sąd w celu umieszczenia w areszcie śledczym.

więcej »»
KPP w Miliczu
12.10.2015 r.

12-17 października – Międzynarodowy Tydzień Mediacji

W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 15 października, natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 12-17 października. Koncepcja tegorocznych obchodów przebiegających pod hasłem "Masz prawo do mediacji" opiera się na propagowaniu inicjatyw lokalnych, włączeniu lokalnych środowisk do działań, a także współpracy pomiędzy ośrodkami mediacyjnymi, wymiarem sprawiedliwości i Ministerstwem Sprawiedliwości.

więcej »»
Milicz
08.10.2015 r.

Policjanci zabezpieczyli ponad 6 tysięcy porcji amfetaminy

Miliccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Podczas rutynowej kontroli jego samochodu policjanci znaleźli ponad 6 tysięcy porcji amfetaminy, marihuanę, wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków oraz kilka tysięcy złotych. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu