: 252710
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Milicz
21.10.2014 r.

Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Miliczu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną poświęconą tematyce poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu milickiego. Dabata odbędzie się w czwartek 30 października o godzinie 11 w sali koncertowej milickiego Ośrodka Kultury przy ul. Piłsudskiego 14.


więcej »»
gmina Milicz
21.10.2014 r.

Jechał pijany motorowerem i miał przy sobie marihuanę

21-letni mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę motorowerem w stanie nietrzeźwości oraz za posiadanie przy sobie marihuany. Nietrzeźwy motorowerzysta „wpadł”, bo jechał w środku nocy jednośladem, który nie był ubezpieczony w ramach tzw. OC i bez tablicy rejestracyjnej.

więcej »»
Kraj
17.10.2014 r.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»
Kraj
17.10.2014 r.

Jeśli masz informację o handlu ludźmi skontaktuj się z Policją

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»
gmina Milicz
17.10.2014 r.

17-latek odpowie przed sądem za posiadanie w domu narkotyków

17-letni chłopak odpowie przed sądem za popełnienie przestępstwa opisanego w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. W mieszkaniu chłopaka policjanci znaleźli susz marihuany, z którego można zrobić kilkadziesiąt porcji tego narkotyku. Chłopak miał w domu także niewysuszone jeszcze liście konopi indyjskiej.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu