: 253200
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Milicz...
Milicz
21.10.2014 r.

Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Miliczu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną poświęconą tematyce poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu milickiego. Dabata odbędzie się w czwartek 30 października o godzinie 11 w sali koncertowej milickiego Ośrodka Kultury przy ul. Piłsudskiego 14.


więcej »»
powiat milicki
28.10.2014 r.

Przed nami policyjna akcja "ZNICZ"

Pierwsze dni listopada, jak co roku prowadzą nas na cmentarze. 1 listopada przeżywamy Dzień Wszystkich Świętych a 2 listopada Dzień Zaduszny. W tych dniach większość z nas uda się na cmentarze, gdzie są groby naszych bliskich. Pogrążeni w zadumie czasem zapominamy o naszym bezpieczeństwie. Aby przeżyć te dni spokojnie i bezpiecznie, milicka Policja zwraca się z apelem do Państwa a w szczególności do kierujących pojazdami i osób odwiedzających cmentarze.

więcej »»
Polska
wrzesień 2014r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych.

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.więcej »»
gmina Milicz
21.10.2014 r.

Jechał pijany motorowerem i miał przy sobie marihuanę

21-letni mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę motorowerem w stanie nietrzeźwości oraz za posiadanie przy sobie marihuany. Nietrzeźwy motorowerzysta „wpadł”, bo jechał w środku nocy jednośladem, który nie był ubezpieczony w ramach tzw. OC i bez tablicy rejestracyjnej.

więcej »»
Kraj
17.10.2014 r.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu