Ta strona używa plików cookie!
close

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Stawcem a Dziadkowem

Data dodania: 10 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: powiat milicki

Kobieta podróżująca osobowym BMW została ranna w wypadku drogowym przed Dziadkowem. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga krajowa została całkowicie zablokowana, a samochody jechały wyznaczonymi objazdami. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło kwadrans przed godziną 15 we wtorek 9 października na drodze krajowej nr 15 pomiędzy miejscowościami Stawiec – Dziadkowo. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, na prostym odcinku drogi z nieustalonej dotychczas przyczyny czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe – Fiat Panda, którym w stronę Dziadkowa jechał 21-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego i BMW, którym w stronę Milicza jechał 23-letni mieszkaniec gminy Cieszków. Samochodem marki BMW jako pasażerka jechała także 75-letnia mieszkanka gminy Cieszków i to ona doznała obrażeń ciała w wyniku zderzenia  się samochodów. Ranna kobieta została niezwłocznie przetransportowana do szpitala w Krotoszynie, nikt inny nie ucierpiał. Uszkodzone samochody biorące udział w wypadku zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie policyjnych oględzin miejsca wypadku ruch samochodów na drodze krajowej był wstrzymany – pojazdy były kierowane na objazdy wyznaczone przez okoliczne miejscowości. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zaistniałego zdarzenia drogowego – postępowanie jest w toku.

Oficer prasowy KPP w Miliczu podinsp. Sławomir Waleński 

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości