Ta strona używa plików cookie!
close

Wypadek drogowy pomiędzy Świętoszynem a Miłosławicami – osobowa Skoda „dachowała” w przydrożnym rowie

Data dodania: 8 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: powiat milicki

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym do jakiego doszło pomiędzy miejscowościami Świętoszyn – Miłosławice. Ranni jadący Skodą trafili do milickiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło kwadrans przed godziną 13 w sobotę 6 października. Jak wykazały wstępne policyjne czynności przeprowadzone na miejscu zdarzenia, w stronę Sułowa jechała samochodem osobowym marki Skoda Octavia 24-letnia mieszkanka Wrocławia. Wraz z nią jako pasażer jechał 27-letni mieszkaniec gminy Milicz. Na prostym odcinku drogi, z dotychczas nieustalonej przyczyny kierująca Skodą zjechała na prawe pobocze, a następnie wpadała do przydrożnego rowu, gdzie samochód przewrócił się na dach. Zarówno kierująca Skodą, jak i pasażer doznali obrażeń ciała – ranni zostali przewiezieni do milickiego szpitala. Nikt inny nie ucierpiał. Kobieta po badaniach lekarskich jeszcze tego samego dnia opuściła szpital. Uszkodzona Skoda została zabezpieczona przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Policjanci ustalili, że kierująca Skodą była trzeźwa. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności zaistniałego wypadku drogowego.

Oficer prasowy KPP w Miliczu podinsp. Sławomir Waleński 

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości