Ta strona używa plików cookie!
close

Terminale płatnicze w dolnośląskiej Policji

Data dodania: 1 lutego 2018 r.
Miejsce zdarzenia: powiat milicki Dolny Śląsk

Już od dzisiaj na Dolnym Śląsku, dzięki terminalom płatniczym, będzie można natychmiast opłacić mandat karny bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także nie tracąc czasu. Policjanci ruchu drogowego w garnizonie dolnośląskim zostali właśnie wyposażeni w nowe urządzenia. Na Dolny Śląsk trafiło 170 terminali, z czego dwa urządzenia są na wyposażeniu milickich policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego.

 Od dzisiaj na Dolnym Śląsku osoby, które popełnią wykroczenia będą mogły dokonać opłaty przy użyciu przenośnych terminali płatniczych. Wczoraj we Wrocławiu odbyła się prezentacja programu terminali płatniczych w województwie dolnośląskim.

Możliwość korzystania z terminali płatniczych to przede wszystkim ułatwienie dla policjantów, jak i dla osób, które będą miały możliwość skorzystania z nich. Za pomocą urządzenia będzie można od razu opłacić mandat karny używając swojej karty płatniczej lub innego instrumentu płatniczego tj. BLIK. Również osoby posiadające zagraniczne karty płatnicze będą miały możliwość zapłacenia mandatu w swojej walucie.

Na Dolny Śląsk do policjantów ruchu drogowego trafiło 170 terminali, z czego dwa są na wyposażeniu policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

Źródło: KWP we Wrocławiu

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości