Ta strona używa plików cookie!
close

Kolizja drogowa w Bukowicach

Data dodania: 11 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: powiat milicki

Nałożeniem mandatu karnego na sprawcę kolizji zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w ubiegłą sobotę na ul. Wrocławskiej w Bukowicach. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

W sobotę 7 lipca o godzinie 12.20 patrol Ogniwa Ruchu Drogowego udał się na miejsce kolizji drogowej w Bukowicach na ul. Wrocławskiej. Policjanci stwierdzili, że kierująca samochodem osobowym m-ki VW Caddy 37-letnia mieszkanka Wrocławia, wyjeżdżając z prowadzącej na cmentarz ul. Akacjowej, nie ustąpiła pierszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z jej prawej strony ulicą Wrocławską 69-letniemu kierującemu osobową Skodą Fabią. W wyniku zderzenia obu pojazdów Skoda zjechała do prawej krawędzi jezdni uderzając w tył zaparkowanego osobowego Volkswagena. Uszkodzeniu uległy wszystkie trzy pojazdy, na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Na kierującą VW Caddy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym funkcjonariusze nałożyli mandat karny w wysokości 220 zł. Tego rodzaju wykroczenie drogowe wiąże się również z 6 punktami karnymi.

 

asp. szt. Rafał Radny

KPP w Miliczu

Kolizja drogowa w Bukowicach w dniu 7 lipca 2018 roku

Powiązane wiadomości